Single DateTimePicker (2.0.0-beta2) - en to kn translation catalogue (19 entries)

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Sunday
kn: ಭಾನುವಾರ

en: Monday
kn: ಸೋಮವಾರ

en: Tuesday
kn: ಮಂಗಳವಾರ

en: Wednesday
kn: ಬುಧವಾರ

en: Thursday
kn: ಗುರುವಾರ

en: Friday
kn: ಶುಕ್ರವಾರ

en: Saturday
kn: ಶನಿವಾರ

en: Theme
kn: ಪರಿಸರವಿನ್ಯಾಸ

en: To
kn: ಗೆ

en: From
kn: ಯಿಂದ

en: Start date
kn: ಆರಂಭದ ದಿನಾಂಕ

en: Today
kn: ಇಂದು

en: 10 minutes
kn: ೧೦ ನಿಮಿಷಗಳು

en: 30 minutes
kn: ೩೦ ನಿಮಿಷಗಳು

en: About
kn: ಕುರಿತು
