Single DateTimePicker (2.0.0-beta2) - en to pl translation catalogue (26 entries)

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: None
pl: Brak

en: Default
pl: Domyślny

en: Sunday
pl: niedziela

en: Monday
pl: poniedziałek

en: Tuesday
pl: wtorek

en: Wednesday
pl: środa

en: Thursday
pl: czwartek

en: Friday
pl: piątek

en: Saturday
pl: sobota

en: Theme
pl: Skórka

en: To
pl: Do

en: From
pl: Od

en: Start date
pl: Data początkowa

en: End date
pl: Data końcowa

en: Today
pl: Dzisiaj

en: 5 minutes
pl: 5 minut

en: 10 minutes
pl: 10 minut

en: 15 minutes
pl: 15 minut

en: 30 minutes
pl: 30 minut

en: About
pl: O stronie

en: Start year
pl: Rok początkowy

en: End year
pl: Rok końcowy

en: Dark
pl: Ciemny

en: The @title end date cannot be before the start date
pl: Data końcowa @title nie może być wcześniejsza niż data początkowa
