Single DateTimePicker (2.0.0-beta2) - en to ro translation catalogue (19 entries)

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: None
ro: Nimic

en: Default
ro: Implicit

en: Sunday
ro: Duminică

en: Monday
ro: Luni

en: Tuesday
ro: Marți

en: Wednesday
ro: Miercuri

en: Thursday
ro: Joi

en: Friday
ro: Vineri

en: Saturday
ro: Sâmbătă

en: Theme
ro: Temă

en: To
ro: Către

en: From
ro: De la

en: Start date
ro: Data de început

en: End date
ro: Data de sfârșit

en: Today
ro: Azi

en: About
ro: Despre

en: The @title end date cannot be before the start date
ro: Data de încheiere @title nu poate fi anterioară datei de începere
