Single DateTimePicker (2.0.0-beta2) - en to se translation catalogue (10 entries)

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Sunday
se: Sotnabeaivi

en: Monday
se: Vuossárga

en: Tuesday
se: Maŋŋebárga

en: Wednesday
se: Gaskavahkku

en: Thursday
se: Duorastat

en: Friday
se: Bearjadat

en: Saturday
se: Lávvardat

en: About
se: Birra
