Single DateTimePicker (2.0.0-beta2) - en to sq translation catalogue (13 entries)

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Sunday
sq: E djelë

en: Monday
sq: E hënë

en: Tuesday
sq: E martë

en: Wednesday
sq: E mërkurë

en: Thursday
sq: E enjte

en: Friday
sq: E premte

en: Saturday
sq: E shtunë

en: To
sq: Për

en: From
sq: Nga

en: About
sq: Informacione
