Single DateTimePicker (2.0.0-beta2) - en to te translation catalogue (16 entries)

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Sunday
te: ఆదివారం

en: Monday
te: సోమవారం

en: Tuesday
te: మంగళవారం

en: Wednesday
te: బుధవారం

en: Thursday
te: గురువారం

en: Friday
te: శుక్రవారం

en: Saturday
te: శనివారం

en: Theme
te: అలంకారం

en: To
te: ఎవరికి

en: From
te: నుండి

en: Today
te: ఈరోజు

en: About
te: గురించి
