Single DateTimePicker (2.0.0-beta2) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: None
ug: يوق

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: To
ug: تاپشۇرۇپ ئالغۇچى

en: From
ug: يوللىغۇچى

en: About
ug: ھەققىدە
