Single Date Time Picker (8.x-1.4) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: None
ar: لا شيء

en: Sunday
ar: الأحد

en: Monday
ar: الاثنين

en: Tuesday
ar: الثلاثاء

en: Wednesday
ar: الأربعاء

en: Thursday
ar: الخميس

en: Friday
ar: الجمعة

en: Saturday
ar: السبت

en: Start date
ar: تاريخ البداية.

en: End date
ar: تاريخ النهاية.
