Single Date Time Picker (8.x-1.4) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: None
et: Puudub

en: Sunday
et: pühapäev

en: Monday
et: Esmaspäev

en: Tuesday
et: Teisipäev

en: Wednesday
et: Kolmapäev

en: Thursday
et: Neljapäev

en: Friday
et: Reede

en: Saturday
et: Laupäev

en: Start date
et: Alguskuupäev

en: End date
et: Lõpu kuupäev

en: 12 Hours
et: 12 tundi

en: The @title end date cannot be before the start date
et: @title lõppkuupäev ei saa olla enne alguskuupäeva
