Single Date Time Picker (8.x-1.4) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: None
fr: Aucun(e)

en: Sunday
fr: Dimanche

en: Monday
fr: Lundi

en: Tuesday
fr: Mardi

en: Wednesday
fr: Mercredi

en: Thursday
fr: Jeudi

en: Friday
fr: Vendredi

en: Saturday
fr: Samedi

en: Start date
fr: Date de début

en: End date
fr: Date de fin

en: The @title end date cannot be before the start date
fr: La date de fin @title ne peut pas être située avant la date de début.
