Single Date Time Picker (8.x-1.4) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Sunday
kn: ಭಾನುವಾರ

en: Monday
kn: ಸೋಮವಾರ

en: Tuesday
kn: ಮಂಗಳವಾರ

en: Wednesday
kn: ಬುಧವಾರ

en: Thursday
kn: ಗುರುವಾರ

en: Friday
kn: ಶುಕ್ರವಾರ

en: Saturday
kn: ಶನಿವಾರ

en: Start date
kn: ಆರಂಭದ ದಿನಾಂಕ

en: 10 minutes
kn: ೧೦ ನಿಮಿಷಗಳು

en: 30 minutes
kn: ೩೦ ನಿಮಿಷಗಳು
