Single Date Time Picker (8.x-1.5) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: None
uk: Немає

en: Sunday
uk: неділя

en: Monday
uk: понеділок

en: Tuesday
uk: вівторок

en: Wednesday
uk: середа

en: Thursday
uk: четвер

en: Friday
uk: п'ятниця

en: Saturday
uk: субота

en: Start date
uk: Початкова дата

en: End date
uk: Кінцева дата

en: 5 minutes
uk: 5 хвилин

en: 10 minutes
uk: 10 хвилин

en: 15 minutes
uk: 15 хвилин

en: 30 minutes
uk: 30 хвилин

en: 12 Hours
uk: 12 год.

en: 60 minutes
uk: 60 хвилини

en: The @title end date cannot be before the start date
uk: Кінцева дата @title не може бути перед початковою датою
