Single DateTimePicker (8.x-1.6) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: None
az: Yoxdur

en: Default
az: Susmaya görə

en: Sunday
az: Bazar günü

en: Monday
az: Bazar ertəsi

en: Tuesday
az: Çərşənbə axşamı

en: Wednesday
az: Çərşənbə

en: Thursday
az: Cümə axşamı

en: Friday
az: Cümə

en: Saturday
az: Şənbə

en: Theme
az: Tema

en: Start date
az: Başlanğıc tarixi

en: End date
az: Son tarix

en: About
az: Haqqında
