Single DateTimePicker (8.x-1.6) - en to id translation catalogue (20 entries)

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: None
id: Tiada

en: Default
id: Bawaan

en: Sunday
id: Minggu

en: Monday
id: Senin

en: Tuesday
id: Selasa

en: Wednesday
id: Rabu

en: Thursday
id: Kamis

en: Friday
id: Jumat

en: Saturday
id: Sabtu

en: Theme
id: Tema

en: Start date
id: Tanggal mulai

en: End date
id: Tanggal selesai

en: 5 minutes
id: 5 menit

en: 10 minutes
id: 10 menit

en: 15 minutes
id: 15 menit

en: 30 minutes
id: 30 menit

en: About
id: Tentang

en: The @title end date cannot be before the start date
id: Tanggal akhir @title tidak boleh sebelum tanggal mulai
