Single Date Time Picker (8.x-1.6) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: None
nn: Ingen

en: Default
nn: Standard

en: Sunday
nn: Søndag

en: Monday
nn: Måndag

en: Tuesday
nn: Tysdag

en: Wednesday
nn: Onsdag

en: Thursday
nn: Torsdag

en: Friday
nn: Fredag

en: Saturday
nn: Laurdag

en: 15 minutes
nn: 15 minuttar
