Single Date Time Picker (8.x-1.7) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: None
jv: Nihil

en: Default
jv: Gawan

en: Sunday
jv: Minggu

en: Monday
jv: Senén

en: Tuesday
jv: Selasa

en: Wednesday
jv: Rebo

en: Thursday
jv: Kemis

en: Friday
jv: Jemuah

en: Saturday
jv: Setu

en: Theme
jv: Tema

en: To
jv: Marang

en: About
jv: Ngenani
