Single Date Time Picker (8.x-1.7) - en to nl translation catalogue (25 entries)

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: None
nl: Geen

en: Default
nl: Standaard

en: Sunday
nl: zondag

en: Monday
nl: maandag

en: Tuesday
nl: dinsdag

en: Wednesday
nl: woensdag

en: Thursday
nl: donderdag

en: Friday
nl: vrijdag

en: Saturday
nl: zaterdag

en: Theme
nl: Thema

en: To
nl: Naar

en: From
nl: Van

en: Start date
nl: Begindatum

en: End date
nl: Einddatum

en: 5 minutes
nl: 5 minuten

en: 10 minutes
nl: 10 minuten

en: 15 minutes
nl: 15 minuten

en: 30 minutes
nl: 30 minuten

en: About
nl: Over

en: Start year
nl: Beginjaar:

en: End year
nl: Eind jaar:

en: Dark
nl: Donker

en: The @title end date cannot be before the start date
nl: De einddatum @title kan niet voor de begindatum vallen
