Single DateTimePicker (8.x-1.8-beta1) - en to cy translation catalogue (17 entries)

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: None
cy: Dim

en: Default
cy: Diofyn

en: Sunday
cy: dydd Sul

en: Monday
cy: dydd Llun

en: Tuesday
cy: dydd Mawrth

en: Wednesday
cy: dydd Mercher

en: Thursday
cy: dydd Iau

en: Friday
cy: dydd Gwener

en: Saturday
cy: dydd Sadwrn

en: Theme
cy: Thema

en: To
cy: I

en: From
cy: Gan

en: Today
cy: Heddiw

en: Start year
cy: Y flwyddyn ddechreuol

en: End year
cy: Blwyddyn diweddu
