Single DateTimePicker (8.x-1.8-beta1) - en to dz translation catalogue (12 entries)

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Sunday
dz: ཟླཝ།

en: Monday
dz: མིག་དམར།

en: Tuesday
dz: ལྷག་པ།

en: Wednesday
dz: ཕུརཔ།

en: Thursday
dz: པ་སངས།

en: Friday
dz: སྤེན་པ།

en: Saturday
dz: ཉིམ།

en: To
dz: ལུ་

en: From
dz: ལས་
