Single DateTimePicker (8.x-1.8-beta1) - en to el translation catalogue (24 entries)

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: None
el: Κανένα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Sunday
el: Κυριακή

en: Monday
el: Δευτέρα

en: Tuesday
el: Τρίτη

en: Wednesday
el: Τετάρτη

en: Thursday
el: Πέμπτη

en: Friday
el: Παρασκευή

en: Saturday
el: Σάββατο

en: Theme
el: Θέμα

en: To
el: Προς

en: From
el: Από

en: Start date
el: Ημερομηνία έναρξης

en: End date
el: Ημερομηνία λήξης

en: Today
el: Σήμερα

en: 5 minutes
el: 5 λεπτά

en: 10 minutes
el: 10 λεπτά

en: 15 minutes
el: 15 λεπτά

en: 30 minutes
el: 30 λεπτά

en: About
el: Περί

en: Start year
el: Έτος έναρξης

en: End year
el: Έτος τέλους
