Single DateTimePicker (8.x-1.8-beta1) - en to fi translation catalogue (21 entries)

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: None
fi: Ei mitään

en: Default
fi: Oletus

en: Sunday
fi: Sunnuntai

en: Monday
fi: Maanantai

en: Tuesday
fi: Tiistai

en: Wednesday
fi: Keskiviikko

en: Thursday
fi: Torstai

en: Friday
fi: Perjantai

en: Saturday
fi: Lauantai

en: Theme
fi: Teema

en: To
fi: Osoitteeseen

en: From
fi: Lähettäjä

en: Start date
fi: Aloituspäivämäärä

en: End date
fi: Lopetuspäivämäärä

en: Today
fi: Tänään

en: About
fi: Tietoja

en: Start year
fi: Aloittava vuosi

en: End year
fi: Lopettava vuosi

en: Dark
fi: Tumma
