Single DateTimePicker (8.x-1.8-beta1) - en to fil translation catalogue (12 entries)

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Default
fil: Pamantayan

en: Sunday
fil: Linggo

en: Monday
fil: Lunes

en: Tuesday
fil: Martes

en: Wednesday
fil: Miyerkules

en: Thursday
fil: Huwebes

en: Friday
fil: Biyernes

en: Saturday
fil: Sabado

en: To
fil: Para kay

en: From
fil: Mula kay
