Single DateTimePicker (8.x-1.8-beta1) - en to pa translation catalogue (11 entries)

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: Sunday
pa: ਐਤਵਾਰ

en: Monday
pa: ਸੋਮਵਾਰ

en: Tuesday
pa: ਮੰਗਲ਼ਵਾਰ

en: Wednesday
pa: ਬੁੱਧਵਾਰ

en: Thursday
pa: ਵੀਰਵਾਰ

en: Friday
pa: ਸ਼ੁੱਕਰਵਾਰ

en: To
pa: ਵੱਲ

en: From
pa: ਵਲੋਂ
