Single DateTimePicker (8.x-1.8-beta1) - en to ps translation catalogue (15 entries)

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Default
ps: تلواله

en: Sunday
ps: يکشنبه

en: Monday
ps: دوشنبه

en: Tuesday
ps: سه شنبه

en: Wednesday
ps: چهارشنبه

en: Thursday
ps: پنجشنبه

en: Friday
ps: جمعه

en: Saturday
ps: شنبه

en: Theme
ps: ویینه

en: To
ps: ته

en: Today
ps: نن

en: About
ps: په اړه
