Single DateTimePicker (8.x-1.8-beta1) - en to sk translation catalogue (24 entries)

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: None
sk: Žiadne

en: Default
sk: Predvolené

en: Sunday
sk: nedeľa

en: Monday
sk: pondelok

en: Tuesday
sk: utorok

en: Wednesday
sk: streda

en: Thursday
sk: štvrtok

en: Friday
sk: piatok

en: Saturday
sk: sobota

en: Theme
sk: Téma vzhľadu

en: To
sk: Komu

en: From
sk: Od

en: Start date
sk: Dátum od

en: End date
sk: Dátum do

en: Today
sk: Dnes

en: 5 minutes
sk: 5 minút

en: 10 minutes
sk: 10 minút

en: 15 minutes
sk: 15 minút

en: 30 minutes
sk: 30 minút

en: About
sk: Informácie o

en: Start year
sk: Prvý rok

en: End year
sk: Posledný rok
