Single DateTimePicker (8.x-1.8-beta1) - en to ta translation catalogue (16 entries)

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: None
ta: இல்லை

en: Default
ta: இயல்பான

en: Sunday
ta: ஞாயிறு

en: Monday
ta: திங்கள்

en: Tuesday
ta: செவ்வாய்

en: Wednesday
ta: புதன்

en: Thursday
ta: வியாழன்

en: Friday
ta: வெள்ளி

en: Saturday
ta: சனி

en: Theme
ta: தீம்

en: To
ta: பெறுநர்

en: From
ta: அனுப்புநர்

en: Today
ta: இன்று

en: About
ta: பற்றி
