Single DateTimePicker (8.x-1.8) - en to ca translation catalogue (24 entries)

en: Yes
ca: Sí

en: None
ca: Cap

en: Default
ca: Per defecte

en: Sunday
ca: diumenge

en: Monday
ca: dilluns

en: Tuesday
ca: dimarts

en: Wednesday
ca: dimecres

en: Thursday
ca: dijous

en: Friday
ca: divendres

en: Saturday
ca: dissabte

en: Theme
ca: Tema

en: To
ca: Per

en: From
ca: De

en: Start date
ca: Data d'inici

en: End date
ca: Data de finalització

en: Today
ca: Avui

en: 5 minutes
ca: 5 minuts

en: 10 minutes
ca: 10 minuts

en: 15 minutes
ca: 15 minuts

en: 30 minutes
ca: 30 minuts

en: About
ca: Detalls

en: Start year
ca: Any d'inici

en: Dark
ca: Fosc

en: The @title end date cannot be before the start date
ca: La data de finalització de @title no pot ser abans de la data d'inici
