Single DateTimePicker (8.x-1.8) - en to eu translation catalogue (21 entries)

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: None
eu: Bat ere ez

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Sunday
eu: Igandea

en: Monday
eu: Astelehena

en: Tuesday
eu: Asteartea

en: Wednesday
eu: Asteazkena

en: Thursday
eu: Osteguna

en: Friday
eu: Ostirala

en: Saturday
eu: Larunbata

en: Theme
eu: Tema

en: To
eu: Nori

en: From
eu: Nondik

en: Start date
eu: Hasiera data

en: End date
eu: Amaiera data

en: Today
eu: Gaur

en: 5 minutes
eu: 5 minutu

en: 10 minutes
eu: 10 minutu

en: 30 minutes
eu: 30 minutu

en: About
eu: (r)i buruz
