Single DateTimePicker (8.x-1.8) - en to fr translation catalogue (23 entries)

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: None
fr: Aucun(e)

en: Default
fr: Par défaut

en: Sunday
fr: Dimanche

en: Monday
fr: Lundi

en: Tuesday
fr: Mardi

en: Wednesday
fr: Mercredi

en: Thursday
fr: Jeudi

en: Friday
fr: Vendredi

en: Saturday
fr: Samedi

en: Theme
fr: Thème

en: To
fr: À

en: From
fr: A partir de

en: Start date
fr: Date de début

en: End date
fr: Date de fin

en: Today
fr: Aujourd'hui

en: About
fr: À propos

en: Start year
fr: Année de début

en: End year
fr: Année de fin

en: Dark
fr: Sombre

en: The @title end date cannot be before the start date
fr: La date de fin @title ne peut pas être située avant la date de début.

en: End date (optional)
fr: Date de fin (facultative)
