Single DateTimePicker (8.x-1.8) - en to hr translation catalogue (19 entries)

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: None
hr: Nema

en: Default
hr: Zadano

en: Sunday
hr: nedjelja

en: Monday
hr: ponedjeljak

en: Tuesday
hr: utorak

en: Wednesday
hr: srijeda

en: Thursday
hr: četvrtak

en: Friday
hr: petak

en: Saturday
hr: subota

en: Theme
hr: Tema

en: To
hr: Za

en: From
hr: Od

en: Today
hr: Danas

en: 5 minutes
hr: 5 minuta

en: 10 minutes
hr: 10 minuta

en: 30 minutes
hr: 30 minuta

en: About
hr: Opis
