Single DateTimePicker (8.x-1.8) - en to hu translation catalogue (28 entries)

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: None
hu: Nincs

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Sunday
hu: vasárnap

en: Monday
hu: hétfő

en: Tuesday
hu: kedd

en: Wednesday
hu: szerda

en: Thursday
hu: csütörtök

en: Friday
hu: péntek

en: Saturday
hu: szombat

en: Theme
hu: Smink

en: To
hu: Hova

en: From
hu: Honnan

en: Start date
hu: Kezdődátum

en: End date
hu: Végdátum

en: Today
hu: Ma

en: 5 minutes
hu: 5 perc

en: 10 minutes
hu: 10 perc

en: 15 minutes
hu: 15 perc

en: 30 minutes
hu: 30 perc

en: 12 Hours
hu: 12 óra

en: About
hu: Leírás

en: Start year
hu: Kezdőév

en: End year
hu: Záróév

en: Dark
hu: Sötét

en: Theme: @theme
hu: Smink: @theme

en: The @title end date cannot be before the start date
hu: @title végdátuma nem lehet korábbi a kezdődátumnál
