Single DateTimePicker (8.x-1.6) - en to lv translation catalogue (20 entries)

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: None
lv: Nav

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Sunday
lv: Svētdiena

en: Monday
lv: Pirmdiena

en: Tuesday
lv: Otrdiena

en: Wednesday
lv: Trešdiena

en: Thursday
lv: Ceturtdiena

en: Friday
lv: Piektdiena

en: Saturday
lv: Sestdiena

en: Theme
lv: Tēma

en: Start date
lv: Sākuma datums

en: End date
lv: Beigu datums

en: 5 minutes
lv: 5 minūtes

en: 10 minutes
lv: 10 minūtes

en: 30 minutes
lv: 30 minūtes

en: About
lv: Par

en: Start year
lv: Sākuma gads

en: End year
lv: Beigu gads
