Single DateTimePicker (8.x-1.8) - en to sl translation catalogue (16 entries)

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: None
sl: Brez

en: Default
sl: Privzeto

en: Sunday
sl: nedelja

en: Monday
sl: ponedeljek

en: Tuesday
sl: torek

en: Wednesday
sl: sreda

en: Thursday
sl: četrtek

en: Friday
sl: petek

en: Saturday
sl: sobota

en: Theme
sl: Tema

en: To
sl: Za

en: From
sl: Od

en: Today
sl: Danes

en: About
sl: O modulu
