Single Page Site (2.0.0) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Tag
cs: Štítek

en: General settings
cs: Obecné nastavení

en: Advanced settings
cs: Pokročilá nastavení

en: configure
cs: nastavení

en: Up
cs: Nahoru

en: Down
cs: Dolů

en: Your settings have been saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.
