Single Page Site (2.0.0) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Homepage
hi: मुख पृष्ठ

en: Tag
hi: अंकितक

en: General settings
hi: सामान्य स्थापनाएँ

en: Menu
hi: सूची

en: Advanced settings
hi: एडवांस सेटिंग

en: configure
hi: विन्यास करें

en: Up
hi: ऊपर

en: Down
hi: नीचे

en: Your settings have been saved.
hi: अपनी सेटिंग्स को सुरक्षित कर दिया गया है।
