Single Page Site (2.0.0) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Homepage
km: គេហ​ទំព័រ

en: General settings
km: ការ​កំណត់​ទូទៅ

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: Advanced settings
km: ការ​កំណត់​កម្រិត​ខ្ពស់

en: configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Your settings have been saved.
km: ការ​កំណត់​របស់​អ្នក​ត្រូវ​បាន​រក្សាទុក ។
