Single Page Site (2.0.0) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Homepage
sv: Hemsida

en: Tag
sv: Etikett

en: General settings
sv: Allmänna inställningar

en: Menu
sv: Meny

en: Advanced settings
sv: Utökade inställningar

en: configure
sv: konfigurera

en: Up
sv: Upp

en: Down
sv: Ned

en: Your settings have been saved.
sv: Dina inställningar har sparats.
