Single Page Site (8.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Homepage
hu: Címlap

en: Tag
hu: Címke

en: General settings
hu: Általános beállítások

en: Menu
hu: Menü

en: Advanced settings
hu: Haladó beállítások

en: configure
hu: beállít

en: Up
hu: Fel

en: Down
hu: Le

en: Your settings have been saved.
hu: A beállítások mentése megtörtént.
