Single Page Site (8.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Homepage
lv: Mājaslapa

en: Tag
lv: Birka

en: General settings
lv: Vispārīgie iestatījumi

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Advanced settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

en: configure
lv: konfigurēt

en: Up
lv: Augoša

en: Down
lv: Dilstoša

en: Your settings have been saved.
lv: Jūsu iestatījumi ir saglabāti.
