Single Page Site (8.x-1.0-beta2) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Homepage
bo: གཙོ་ངོས

en: Tag
bo: དབྱེ་རྟགས

en: General settings
bo: རྒྱུན་ལྡན་སྒྲིག་འགོད།

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: Advanced settings
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: configure
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Up
bo: གོང་དུ

en: Your settings have been saved.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་སྒྲིག་འགོད་བྱས་པ་ཉར་ཚགས་བྱས་ཚར།
