Single Page Site (8.x-1.0-beta2) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Homepage
eo: Hejmpaĝo

en: General settings
eo: Ĝeneralaj agordoj

en: Menu
eo: Menuo

en: configure
eo: agordu
