Single Page Site (8.x-1.0-beta2) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Homepage
kk: Жоба парағы

en: General settings
kk: Бас теңшелімдер

en: Menu
kk: Мәзір

en: configure
kk: баптау
