Single Page Site (8.x-1.0-beta2) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Homepage
nn: Heimeside

en: Advanced settings
nn: Avanserte innstillingar

en: configure
nn: konfigurer

en: Your settings have been saved.
nn: Innstillingane dine har vorte lagra
