Single Page Site (8.x-1.0-beta2) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Title
pt: Título

en: Homepage
pt: Página inicial

en: General settings
pt: Configurações gerais

en: Advanced settings
pt: Configurações avançadas

en: configure
pt: configurar

en: Up
pt: Para cima

en: Down
pt: Abaixo

en: Your settings have been saved.
pt: Suas configurações foram salvas.
