Single Page Site (8.x-1.0-beta3) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Homepage
nl: Homepagina

en: Tag
nl: Label

en: General settings
nl: Algemene instellingen

en: Advanced settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: configure
nl: instellen

en: Up
nl: Omhoog

en: Down
nl: Omlaag

en: Your settings have been saved.
nl: Uw instellingen zijn opgeslagen.
