Single Page Site (8.x-1.1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Title
da: Titel

en: Homepage
da: Hjemmeside

en: General settings
da: Generelle indstillinger

en: Advanced settings
da: Avancerede indstillinger

en: configure
da: indstil

en: Up
da: Op

en: Down
da: Ned

en: Your settings have been saved.
da: Indstillingerne er blevet gemt.
