Single Page Site (8.x-1.1) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Homepage
my: မူလစာမျက်နှာ

en: General settings
my: အထွေထွေ အထိန်းအချုပ်များ

en: Menu
my: မီနူး

en: Advanced settings
my: အဆင့်မြင့် အထိန်းအချုပ်များ

en: Up
my: အပေါ်သို့

en: Down
my: အောက်သို့
