Single Page Site (8.x-1.1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Homepage
ur: آبائی صفحہ

en: Tag
ur: ٹیگ

en: Menu
ur: مینیو

en: configure
ur: ترتیب دیں

en: Your settings have been saved.
ur: آپ کی ترتیبات محفوظ کر دی گئی ھیں۔
