Single Page Site (8.x-1.2) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Homepage
ast: Páxina d'entamu

en: General settings
ast: Preferencies Xenerales

en: Menu
ast: Menú

en: Advanced settings
ast: Axustes avanzaos

en: configure
ast: configurar

en: Your settings have been saved.
ast: Guardáronse les tos preferencies.
