Single Page Site (8.x-1.2) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Homepage
ka: მთავარი გვერდი

en: Tag
ka: ტეგი

en: General settings
ka: ზოგადი პარამეტრები

en: Menu
ka: მენიუ

en: Advanced settings
ka: დამატებითი პარამეტრები

en: configure
ka: კონფიგურირება

en: Your settings have been saved.
ka: თქვენი პარამეტრები შენახულია.
